Cipro Vatican House

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Cipro Vatican House Ρώμη 75 τ.μ. Απέχει 4 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Roma Termini και μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από τα Μουσεία Βατικανού. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 7 άτομα.

Αυτό το κατάλυμα έχει θέα στην πόλη, και παρέχει μπαλκόνι, γκαρνταρόμπα και κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες να διατηρήσουν τη φυσική κατάσταση τους.

Η κουζίνα του Cipro Vatican House διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για τη μέγιστη άνεση των επισκεπτών.

Η Πινακοθήκη των Μποργκέζε απέχει 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα και η Πιάτσα Βενέτσια είναι σε απόσταση περίπου 3,1 χλμ. Η Πιάτσα Ναβόνα βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το Cipro Vatican House απέχει επίσης μόλις 350 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Di Lauria και σχεδόν 100 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Cipro.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cipro Vatican House Ρώμη
The Best Rent - Modern One-Bedroom Apartment In The Cipro Area
Τιμή μόνο για κινητά

The Best Rent - Modern One-Bedroom Apartment In The Cipro Area

9.4
Άριστο 7 σχόλια
125 μ από το κατάλυμα
USD 168 USD 151
ανά νύχτα
Vatican Museums Terrace Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Vatican Museums Terrace Apartments

166 μ από το κατάλυμα
USD 638 USD 574
ανά νύχτα
New! Vatican Domizia Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

New! Vatican Domizia Apartment

9.0
Άριστο 41 σχόλια
193 μ από το κατάλυμα
USD 158 USD 142
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Φιουμιτσίνο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας058091LOC04579,IT058091C2QFYH2BG3
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Cipro Vatican House;
      Το Cipro Vatican House βρίσκεται κοντά σε Μουσεία Βατικανού.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Cipro Vatican House;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cipro Vatican House περιλαμβάνουν Πιάτσα Ναβόνα, Λόφος του Βατικανού καθώς και Κολοσσαίο.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Cipro Vatican House;
      Η τιμή κράτησης στο το Cipro Vatican House θα είναι 299€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Cafe Gourmet και Tordomatto και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Cipro Vatican House;
      Η έκταση του το Cipro Vatican House αποτελεί 75 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Φιουμιτσίνο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cipro Vatican House Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο